
2 κεφαλή 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος WY1502CH
2 Κεφαλής Υψηλής ταχύτητας Μηχανή Κέντημα Κοσμήματα για καπέλα, μπλουζάκια, έτοιμα ενδύματα, σακάκια, δερμάτινα ρούχα, τσάντες, παπούτσια, χάντρα, πούλιες, κορδόνια, σενίλλια, βαρετά, επίπεδη κεντήματα. 2 κεφαλές κεφαλής μηχανή κέντημα με 15/12 βελόνες προς πώληση. Βίντεο μηχανών: https://www.facebook.com/yang.ellen1988 Νέο ...
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
2 κεφαλές 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος WY1502CH
Καλύμματα για καπέλα, μπλουζάκια, έτοιμα ενδύματα, σακάκια, δερμάτινα ρούχα, τσάντες, παπούτσια, χάντρα, πούλιες, κορδόνια, σενίλλια, βαρετό, επίπεδη κεντήματα. 2 κεφαλές κεφαλής μηχανή κέντημα με 15/12 βελόνες προς πώληση .
Μηχανές βίντεο: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
Νέο προσαρμοσμένο μοντέλο με υψηλή ταχύτητα και νεότερη οθόνη αφής LCD 10 ιντσών
| Κύριες παράμετροι | |
| Λειτουργία | κεντήματα κεντήματος, κέντημα πουκάμισων, επίπεδη κεντήματα ... |
| Μοντέλο# | 1502C |
| Ταχύτητα | 1000-1200 βελονιές ανά λεπτό |
| Κύριο μοτέρ | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Βηματικό μοτέρ |
| Ψηφιοποίηση λογισμικού | Dahao |
| Μορφή σχεδιασμού κεντήματος | DST, DSB |
| Πίνακας ελέγχου | Topwisdom, οθόνη αφής LCD 10 ιντσών |
| Γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Αραβικά ... συνολικά 12 γλώσσες |
| Τάση | AC110-220V, προσαρμόσιμη για κάθε volatge |
| Εξουσία | 50-60ΗΖ |
Χαρακτηριστικά:
Α. Κατάλληλο για κεντήματα, επίπεδη, καλύμματα και τελειώματα
Β. Περιοχή κεντήματος: 400 x 450 mm
Γ. Μέγιστη ταχύτητα 850 SPM
Δ. Μονάδα πλαισίου μεγάλου καλύμματος 270 °
Ε. Αυτόματος κόπτης σπειρώματος
F. Αυτόματη αλλαγή χρώματος
G. Ανίχνευση διακοπής νήματος
H. Σχεδίαση προ-Sew Trace ικανό
Ι. Ηλεκτρισμός: διαθέσιμη 110V / 60Hz ή 220V / 50Hz
J. Έναρξη, Διακοπή και Διακοπή έκτακτης ανάγκης
Κ. Μηχάνημα με δακτυλίους χειρός σε δύο πλευρές για εύκολη φόρτωση
L. Εκκίνηση, διακόπτες διακοπής εγκατεστημένο στη σωστή θέση, υψηλότερο από το τελευταίο μοντέλο, πιο εύκολο στη λειτουργία.
Μ. Η νέα δομή σε δύο πλευρές της μηχανής καθιστά ολόκληρο το μηχάνημα πιο σταθερό και σταθερό.
Πίνακας Ελέγχου:
A. Νέος πίνακας ελέγχου οθόνης αφής 8 "
Β. Εμφάνιση ραφή σε πραγματικό χρόνο
Γ. Πλήκτρα λειτουργιών, συμπεριλαμβανομένου του πλήκτρου επιλογής, του χειροκίνητου κοπτήρα, των πλήκτρων βέλους
Δ. Η επιλογή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για επιτάχυνση και επιβράδυνση
Ε. Μέγεθος μνήμης: 2, 000, 000 βελονιές
ΣΤ. Ο επεξεργαστής είναι 150MHZ με γρήγορη ταχύτητα συστήματος
Ζ. Η θύρα USB είναι έτοιμη
Το σύστημα ελέγχου μπορεί να ενημερωθεί εύκολα
I. Η διεπαφή είναι φιλική προς το χρήστη και εύκολη στη χρήση
J. Υπάρχουν πολλές γλώσσες όπως αγγλικά, ισπανικά, πορτογαλικά κλπ.
| Σύστημα ελέγχου | |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη αλλαγή χρώματος | Ναί |
| Ανίχνευση σπασμένου νήματος | Ναί |
| Μέγεθος μνήμης | 20.000.000 βελονιές / 200 μοτίβα σχεδιασμού κεντήματος |
| Λογισμικό γραμματοσειρών / επιστολών | διαθέσιμος |
| Κωδικός λάθους | Ναί |
| Ράψιμο σε πραγματικό χρόνο | Ναί |
| Διαφορετικές ρυθμίσεις γλώσσας | Ναί |
| Θύρα USB, σχέδιο μεταφοράς δικτύου | Ναί |
| Θέση λέιζερ με κόκκινο φως | Ναί |
| Led φως | Ναί |

| Περιλαμβάνονται τα αξεσουάρ | |
| Κορνίζες :( δωρεάν αποστέλλονται) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Πέλματα ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Ροδέλα με μπομπίνα | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα, μπομπίνα ... |

| Προαιρετικές συσκευές: |
| Χειροποίητο κόσμημα |
| Βαδίζοντας κέντημα |
| Βαρετό κέντημα |
| Κορνίζα / Κέντημα κέντημα |
| Χάντρα κέντημα |
| Λεπτομέρειες πακεταρίσματος | |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο χωρίς υποκαπνισμό |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1710 * 1060 * 1480 mm |
| Μεικτό βάρος | 490kg |
| Άλλο αίτημα | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |

| Άλλα μοντέλα ως επιλογή για να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις σας για την επιχείρηση κέντημα | |||||
| Μοντέλο# | Κεφάλι# | Βελόνα# | Περιοχή κεντήματος | Ταχύτητα | μέγεθος πακέτου |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510 χιλιοστά | 1200SPM | 840 * 840 * 930 mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510 χιλιοστά | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100 mm |
| WY11201CL, WY1501CL (προσαρμοσμένο) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480 mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660 mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690 mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600 mm |

Καλώς ήλθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας στο Shenzhen, Κίνα.
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις τιμές και τα βίντεο των μηχανών.
Επαφή πωλήσεων: Ellen Yang (008613249433095)
Youtube / Facebook: ellen.yang1210
Δημοφιλείς Ετικέτες: 2 κεφάλι 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας κέντημα μηχανή wy1502ch, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φθηνή, τιμή, αγοράζουν, προς πώληση







