
10 κεφαλής μηχανή κεντήματος με οθόνη LCD 10 ιντσών
Η μηχανή κέντημα WONYO 10 είναι μια νέα μηχανή κέντημα πολλαπλών κεφαλών 9 βελόνων, η οποία είναι επίσης κατάλληλη για καπέλο, μπλούζα και επίπεδη κεντήματα. Με περισσότερες εργασίες, θα είναι πιο αποτελεσματική στη μαζική παραγωγή.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
10 κεφαλές μοντέλα μηχανών κέντημα:
Μοντέλο | Βελόνες | Κεφαλές | Καθαρό βάρος | Περιοχή κεντήματος | Συνολικό μέγεθος |
| WY910C | 9 | 10 | 1800kg | 400 * 450mm | 5000 * 1490 * 1500mm |
| WY1210C | 12 | 10 | 1800kg | 400 * 450mm | 5000 * 1490 * 1500mm |
| WY1510C | 15 | 10 | 1800kg | 400 * 450mm | 5000 * 1490 * 1500mm |

| Κύριες παράμετροι | |
| Λειτουργία | Κεντήματα κεντήματος, κέντημα πουκάμισων, επίπεδη κέντημα ... |
| Μοντέλο# | WY910C, WY1210C, WY1510C |
| Ταχύτητα | 850-1200 βελονιές ανά λεπτό |
| Κύριο μοτέρ | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Βηματικό μοτέρ |
| Ψηφιοποίηση λογισμικού | Dahao |
| Μορφή σχεδιασμού κεντήματος | DST, DSB |
| Πίνακας ελέγχου | Topwisdom, οθόνη αφής LCD 10 ιντσών |
| Γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Αραβικά ... συνολικά 12 γλώσσες |
| Τάση | AC110-220V, προσαρμόσιμη για κάθε volatge |
| Εξουσία | 50-60ΗΖ |

| Σύστημα ελέγχου | |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη αλλαγή χρώματος | Ναί |
| Ανίχνευση σπασμένου νήματος | Ναί |
| Μέγεθος μνήμης | 20.000.000 ράμματα / 200 μοτίβα σχεδιασμού κεντήματος |
| Λογισμικό γραμματοσειρών / επιστολών | διαθέσιμος |
| Κωδικός λάθους | Ναί |
| Ράψιμο σε πραγματικό χρόνο | Ναί |
| Διαφορετικές ρυθμίσεις γλώσσας | Ναί |
| Θύρα USB, σχέδιο μεταφοράς δικτύου | Ναί |
| Θέση λέιζερ με κόκκινο φως | Ναί |
| Led φως | Ναί |

| Περιλαμβάνονται τα αξεσουάρ | |
| Κορνίζες: (δωρεάν αποστολή) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 Πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Τροχοί ποδιών | Περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Ροδέλα με μπομπίνα | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | Ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα , μπομπίνα ... |
| Προαιρετικές συσκευές: |
| Κεντήματα κεντήματος |
| Βαδίζοντας κέντημα |
| Βαρετό κέντημα |
| Κορνίζα / Κέντημα κεντήματος |
| Χάντρα κέντημα |
| Στοιχεία συσκευασίας | |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο χωρίς υποκαπνισμό |
| Μέγεθος συσκευασίας | 5000 * 1490 * 1600 mm |
| Μεικτό βάρος | 1800g |
| Άλλο αίτημα | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |
Καλώς ήλθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιο και το γραφείο μας ενωμένα στο Shenzhen, Κίνα.
Ψάξτε για πράκτορα / διανομέα σε όλο τον κόσμο!
Όνομα εταιρείας: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd.
Διεύθυνση: 2F, Κτίριο Β, Νο.1, Tiankuo Road, Guangming Νέα Επαρχία, Σενζέν, Κίνα
Μάρκα: WONYO
Δημοφιλείς Ετικέτες: 10 κεφαλής κεντήματα μηχάνημα με οθόνη LCD 10 ιντσών, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φτηνή, τιμή, αγοράζουν, προς πώληση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Μονόχρωμο καπέλο T Shirt Κορδόνια μηχανή κεντήματος ...
-

1 κεφαλής 12 βελόνα Cording μηχανή κεντήματος με μεγ...
-

2 κεφαλή 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματ...
-

Νέο μηχάνημα κεντήματος τύπου μικρού τύπου Q201
-

Φορητό 1 κεφαλής 6/9 χρωμάτων μηχανή κεντήματος
-

2 κεφαλή καπελάκι και T Shirt κέντημα μηχανή

