
WONYO 4 Head υψηλής ταχύτητας μηχανή κέντημα με Wilcom Software WY1204CH
WONYO 4 Κεφαλής Μηχανή Κέντημα Υψηλής Ταχύτητας με λογισμικό Wilcom Κατάλληλη για καπάκι, μπλουζάκια, τελειωμένο ένδυμα, σακάκι, δερμάτινα ρούχα, τσάντα, παπούτσια, χάντρα, πούλιες, cording, σενίλλη, βαρετό, επίπεδη κεντήματα. 4 κεφαλές κεφαλής μηχανή κέντημα με 9/12/15 βελόνες προς πώληση. Μηχανές βίντεο: ...
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
WONYO 4 κεφαλή μηχανή κεντήματος υψηλής ταχύτητας με λογισμικό Wilcom
Καλύμματα για καπέλα, μπλουζάκια, έτοιμα ενδύματα, σακάκια, δερμάτινα ρούχα, τσάντες, παπούτσια, χάντρα, πούλιες, κορδόνια, σενίλλια, βαρετό, επίπεδη κεντήματα. 4 κεφαλές κεφαλής μηχανή κέντημα με 9/12/15 βελόνες προς πώληση.
Μηχανές βίντεο: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
1.4 κεφαλή μηχανή κεντήματος
2.High ταχύτητα μηχανή κέντημα
3.3D μηχανές κεντήματος
4.Shoes Μηχανουργείο κεντήματος
5.Sequin μηχανή κεντήματος
6.Cord μηχανή κεντήματος
| Κύριες παράμετροι | |
| Λειτουργία | κεντήματα κεντήματος, κέντημα πουκάμισων, επίπεδη κεντήματα ... |
| Μοντέλο# | 1204C |
| Ταχύτητα | 850-1200 βελονιές ανά λεπτό |
| Κύριο μοτέρ | Panasonic Servo Motor |
| XY Motor | Βηματικό μοτέρ |
| Ψηφιοποίηση λογισμικού | Dahao |
| Μορφή σχεδιασμού κεντήματος | DST, DSB |
| Πίνακας ελέγχου | Topwisdom, οθόνη αφής LCD 10 ιντσών |
| Γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Αραβικά ... συνολικά 12 γλώσσες |
| Τάση | AC110-220V, προσαρμόσιμη για κάθε volatge |
| Εξουσία | 50-60ΗΖ |
1.Η εισαγωγή του μηχανήματος κεντήματος
Πολυλειτουργική μηχανογραφική μηχανή κεντήματος, τόσο εγχώρια όσο και εμπορική, καλύπτει με μοναδικά μοτίβα κεντήματος και λογότυπο, πραγματοποιώντας την εξατομικευμένη προσαρμογή ταυτοποίησης και πολύ καλύτερα σχέδια ρούχων. Ήταν τα προσωπικά προσαρμοσμένα εργαλεία για τους επιχειρηματίες.
Α. Κατάλληλο για επίπεδη κεντήματα, κέντημα κεφαλών και κεντημένα κεντήματα ενδυμάτων
Β. Ελεύθερη εναλλαγή μεταξύ πλαισίων πλαισίων πλαισίων αγκίστρων
C.Αυτόματη περιστροφή του πίνακα με 180 ° μετά την αλλαγή της μονάδας πλαισίου καλύμματος
D.270 ° ευρεία μονάδα πλαισίου καλύμματος
Ε. Μέγιστη ταχύτητα 1200 SPM
F. Έγχρωμη οθόνη LCD που δείχνει ραφές σε πραγματικό χρόνο
Ζ. Θύρα εισόδου USB με γρήγορη μετάδοση δεδομένων και καλή συμβατότητα
H. Αυτόματη αλλαγή αστεριού και χρώματος, αλλαγή χρώματος 200 φορές
I. Ανίχνευση σπασίματος νήματος
J. Ιχνηλασιμότητα σχεδιασμού προ-ράβωσης
Κ. Μνήμη μεγέθους 2, 000, 000 βελονιών
L. Σταμάτημα έκτακτης ανάγκης, Αποφυγή ατυχημάτων
M. Ηλεκτρική ενέργεια: Υπάρχει διαθέσιμη είσοδος AC86-264V
Ν. Ενσωματωμένος κύλινδρος μπομπίνας
O. Διατηρώντας τα τρέχοντα δεδομένα ή εργάζεστε σε περίπτωση διακοπής έκτακτης ανάγκης ή απενεργοποίησης
P. Ρύθμιση λειτουργίας. (πίσω και παραλείψτε τις ραφές κάτω από τον ελεγκτή)
Q. Διακόπτης λειτουργίας καπακιού / επίπεδου κέντημα, εξαλείφοντας το χτύπημα του πλαισίου.
R. Η κεντρική πλακέτα διασυνδέεται στον πίνακα ελέγχου προστατεύοντας από τη σκόνη ή την εξωτερική δύναμη.
S. Η διάταξη των πλήκτρων στον πίνακα είναι φιλική προς το χρήστη.
T. Ενσωματωμένο δίκτυο
2.LCD TOUCH SCREEN COMPUTER
10 "έγχρωμη οθόνη LCD υψηλής ευκρίνειας και οθόνη αφής που δείχνει πραγματικό χρόνο, ραφή απλό HCI και λειτουργία λειτουργίας Muti γλώσσα υποστηρίζεται, περιλαμβάνει κινέζικα, αγγλικά, ρωσικά, ολλανδικά, ισπανικά, πορτογαλικά, τουρκικά, γερμανικά, αραβικά, ταϊλανδικά, παρακολουθήστε την κατάσταση της μηχανής οποιαδήποτε στιγμή.Καλή χειροκίνητη περικοπή, αλλαγή χρώματος και λειτουργία τροφοδοσίας κύριου άξονα.
| Σύστημα ελέγχου | |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη αλλαγή χρώματος | Ναί |
| Ανίχνευση σπασμένου νήματος | Ναί |
| Μέγεθος μνήμης | 20.000.000 βελονιές / 200 μοτίβα σχεδιασμού κεντήματος |
| Λογισμικό γραμματοσειρών / επιστολών | διαθέσιμος |
| Κωδικός λάθους | Ναί |
| Ράψιμο σε πραγματικό χρόνο | Ναί |
| Διαφορετικές ρυθμίσεις γλώσσας | Ναί |
| Θύρα USB, σχέδιο μεταφοράς δικτύου | Ναί |
| Θέση λέιζερ με κόκκινο φως | Ναί |
| Led φως | Ναί |
IV.Περίσματα / πλαίσια που συμπεριλαμβάνονται
Α. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη με μανίκι 9 cm (3,5 ")
Β. Πουκάμισο εμπρόσθιας στρογγυλής καρότσας 2.2 χ. 23 εκ. (9 ")
Γ. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη 12 cm (4,7 ")
Δ. 2 x Πλάτος Πλάτος Πλάτος 30 x 30 cm (12 "x 12")
Ε. 2 x Μπροστινή στρογγυλή καρότσα 15 cm (5.9 ")
F. 1 x πλαίσιο πλαισίου 56 x 38 cm (22 "x 15")

Συμπεριλαμβάνεται η προσάρτηση καπακιού
5.Pattern simples

Προαιρετικές συσκευές

Συσκευασία και παράδοση
Χρόνος παράδοσης: Η παραγωγή διαρκεί περίπου 13 ημέρες το πλοίο εντός 7-10 ημερών μετά την πληρωμή 100%
Διάρκεια πληρωμής: 30% TT προκαταβολή πριν από την παραγωγή, 70% TT υπόλοιπο πριν από τη ναυτιλία.
| Λεπτομέρειες πακεταρίσματος | |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλινο κιβώτιο χωρίς υποκαπνισμό |
| Μέγεθος συσκευασίας | 2750 * 1150 * 1600 mm |
| Μεικτό βάρος | 935kg |
| Άλλο αίτημα | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |
Υπηρεσία
1. Προ-πώληση & υπηρεσίες πώλησης s
Προσφορά συμβουλευτικών υπηρεσιών, πείραμα διεργασιών δείγματος, επιλογή εξοπλισμού, εκπαίδευση και εγκατάσταση στους μηχανικούς και τον χρήστη του αγοραστή.
1) Κατάρτιση: μετά τον έλεγχο αποδοχής από τον αγοραστή, ο προμηθευτής προσφέρει δωρεάν εκπαίδευση για 2-3 χειριστές και άτομα συντήρησης του αγοραστή.
2) Ο χρόνος εκπαίδευσης και εγκατάστασης είναι 3-5 ημέρες
3) Εγκατάσταση και προσαρμογή: Όταν ο αγοραστής παραλάβει τον εξοπλισμό, ο προμηθευτής εγκαθιστά και προσαρμόζει τον εξοπλισμό με την βοήθεια του αγοραστή στην περιοχή και στη συνέχεια το παραδίδει τελικά στον αγοραστή.
2. Υπηρεσίες μετά την πώληση
Η εταιρεία μας προσφέρει εγγύηση ενός έτους και διάρκεια συντήρησης για τον αγοραστή, κατά την περίοδο εγγύησης, εάν υπάρχει κάποιο σφάλμα κατά τη χρήση του εξοπλισμού (εκτός από τους παράγοντες και άλλους παράγοντες εκτός από την ανωτέρα βία), προσφέρουμε δωρεάν συντήρηση, τα εξαρτήματα που πρέπει να αλλάξουν και από εμάς (εκτός από τα αναλώσιμα μέρη). Μετά την περίοδο εγγύησης, θα χρεώσουμε ανάλογα με την κατάσταση συντήρησης.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Είναι αυτός ένας αξιόπιστος μακροπρόθεσμος στρατηγικός εταίρος;
Α: Απλώς ρωτήστε τους πελάτες μας, δείτε το εταιρικό μας προφίλ, την αξιολόγηση των δυνατοτήτων, την εργοστασιακή ματιά και την τιμή που είχαμε. Και γιατί να μην επικοινωνήσετε μαζί μας ή να μας επισκεφθείτε;
Ε: Τι υπηρεσία θα πάρω με αυτή την αγορά;
Α: Απλά στη διάθεσή σας: διαθέσιμη συμβουλευτική πριν από τις πωλήσεις, εύκολη επικοινωνία κατά τη διάρκεια των πωλήσεων, εύκολος χρόνος πληρωμής, ομαλή και ασφαλής παράδοση εγγυημένης ποιότητας και εγγυημένες έγκαιρες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Ε: Τι είδους εργασία κεντήματος και κεντητική μηχανή χρειάζομαι;
A: Σκέψου: έτοιμο ένδυμα / καπέλο / καπέλο, ή ένδυμα πριν από το ράψιμο, ή απλά επίπεδο ύφασμα;
Κανονική επίπεδη βελονιά ή ειδική βελονιά σενίλλης / αλυσίδας / βρόχου, ή πούλι / παγιέτα ή κορδόνι / ταινία / κορδέλα για να προσθέσετε αξία στο κέντημα σας;
Ε: Πόσα κεφάλια χρειάζομαι και ποια περιοχή κεντήματος σε κάθε κεφαλή;
Α: Σκεφτείτε: πόσο μεγάλο είναι το εργοστάσιό σας και πόση είναι η αναμενόμενη παραγωγή σας;
Η περιοχή κεντήματος σε κάθε κεφαλή εξαρτάται από τη μέγιστη επιφάνεια του σχεδίου κεντήματος που θέλετε να εκτελέσετε.
Ε: Πόσα ράμματα λαμβάνω ανά λεπτό (SPM) σε κάθε κεφαλή;
A: Το μοντέλο υπερ-υψηλής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1500SPM,
Το μοντέλο υψηλής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1200SPM,
Το μοντέλο κανονικής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1000SPM,
Το μοντέλο χαμηλότερης ταχύτητας δίνει max.850SPM.
Ε: Χρειάζομαι το μοντέλο Elite ή το μοντέλο οικονομίας;
Α: Σκεφτείτε: Πόσο θα πληρώσατε για μια μηχανή; Αυτό που προσφέρουμε είναι αυτό που χρειάζεστε!
Ε: Μπορώ να εκπροσωπώ και να πουλήσω μηχανήματα ORDER στην αγορά μου;
A: Καλώς ήλθατε στην οικογένεια ORDER και μεγαλώνετε ως ισχυρός διανομέας.
| Άλλα μοντέλα ως επιλογή για να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις σας για την επιχείρηση κέντημα | |||||
| Μοντέλο# | Κεφάλι# | Βελόνα# | Περιοχή κεντήματος | Ταχύτητα | μέγεθος πακέτου |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360 * 510 χιλιοστά | 1200SPM | 840 * 840 * 930 mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360 * 510 χιλιοστά | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100 mm |
| WY11201CL, WY1501CL (προσαρμοσμένο) | 1 | 12/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480 mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660 mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690 mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600 mm |

Δημοφιλείς Ετικέτες: wonyo 4 κεφαλή υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος με wilcom λογισμικό wy1204ch, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φθηνή, τιμή, αγοράζουν, προς πώληση







