
Νέο μηχάνημα κεφαλής κεντήματος 2 μοντέλων 400 * 500μ
Αμερική Cap / Tshirt / Tubular / Παπούτσια / Βιομηχανική Μηχανογραφημένη 2 Κεφαλής Υψηλής Ταχύτητας Tajima Μηχανή Κέντημα τύπου Καλώς ήλθατε επισκεφθείτε εργοστάσιο wonyo ανά πάσα στιγμή !!! Nicki Wang whatsapp #: 008618696118389 WONYO 2 Head υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος Τιμή είναι ένα 2 κεφάλι 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος, η οποία ...
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Αμερική Cap / Tshirt / σωληνωτά / παπούτσια / Βιομηχανική μηχανογραφημένη 2 κεφαλή υψηλής ταχύτητας Tajima τύπου μηχανή κεντήματος
Καλωσορίστε επισκεφθείτε το εργοστάσιο wonyo οποιαδήποτε στιγμή!
Νίκη Γουάνγκ
whatsapp #: 008618696118389
WONYO 2 Head υψηλής ταχύτητας μηχανή κέντημα Τιμή είναι ένα 2 κεφαλή 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος, η οποία είναι υψηλής ταχύτητας με χαμηλό θόρυβο και υψηλή ποιότητα παραγωγής. Τα περισσότερα από τα εξαρτήματα μέσα στις κεφαλές του μηχανήματος είναι μεταλλικά υλικά, τα οποία είναι πολύ ανθεκτικά, δεν είναι εύκολο να σπάσουν, έτσι μπορείτε να εξοικονομήσετε το κόστος σας για να αλλάξετε τα νέα ανταλλακτικά και το κόστος αποστολής της DHL.
Hot σημεία πώλησης: 1. Υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος.
2. 15 χρώματα ανά κεφαλή, τα οποία μπορούν να κάνουν περισσότερα σχέδια χρωμάτων.
3. Έξοδος υψηλής ποιότητας με χαμηλό θόρυβο.
4. Καλή τιμή.
* 2η μηχανή κεντήματος
* Μηχανή κέντημα υψηλής ταχύτητας
* Καπέλο Μηχανή Κέντημα
* Μπλουζάκι T shirt
* Επίπεδη μηχανή κεντήματος
* Μηχανή κέντημα Sequin
* Παπούτσι Μηχανή Κέντημα
* Guangzhou Μηχανή Κέντημα
| Μοντέλο | Q403 |
| Λειτουργία | Ηλεκτρονικά |
| Αριθμός κεφαλής | 2 κεφαλές |
| Αριθμός βελόνας / χρώματος | 15 |
| Περιοχή κεντήματος | 400 * 500mm |
| Μέγεθος πίνακα εργασίας | 400 * 500mm |
| Διάλειμμα κεφαλής | 400mm |
| Πιστοποίηση | CE, SGS |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί που διατίθενται για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | επίπεδη, καπάκι, T-shirt, έτοιμα ενδύματα, λογότυπο, 3D |
| Πακέτο | Ξύλινη θήκη |
| Μοτέρ | Σέρβο και βηματικό μοτέρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες περιορισμένη εγγύηση με υποστήριξη καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής |
| Γλώσσα | 12 γλώσσες |
| Ταχύτητα | 1000RPM |
| Υπολογιστή | LCD οθόνη 10 ιντσών και οθόνη αφής που δείχνει ραφή σε πραγματικό χρόνο |
1.Η εισαγωγή του μηχανήματος κεντήματος
Πολυλειτουργική μηχανογραφική μηχανή κεντήματος, τόσο εγχώρια όσο και εμπορική, καλύπτει με μοναδικά μοτίβα κεντήματος και λογότυπο, πραγματοποιώντας την εξατομικευμένη προσαρμογή ταυτοποίησης και πολύ καλύτερα σχέδια ρούχων. Ήταν τα προσωπικά προσαρμοσμένα εργαλεία για τους επιχειρηματίες.
2.MAIN FEATURE
Α. Κατάλληλο για επίπεδη κεντήματα, κέντημα κεφαλών και κεντημένα κεντήματα ενδυμάτων
Β. Ελεύθερη εναλλαγή μεταξύ πλαισίων πλαισίων πλαισίων αγκίστρων
C.Αυτόματη περιστροφή του πίνακα με 180 ° μετά την αλλαγή της μονάδας πλαισίου καλύμματος
D.270 ° ευρεία μονάδα πλαισίου καλύμματος
Ε. Μέγιστη ταχύτητα 1000-1200 SPM
F. Έγχρωμη οθόνη LCD που δείχνει ραφές σε πραγματικό χρόνο
Ζ. Θύρα εισόδου USB με γρήγορη μετάδοση δεδομένων και καλή συμβατότητα
H. Αυτόματη αλλαγή αστεριού και χρώματος, αλλαγή χρώματος 200 φορές
I. Ανίχνευση σπασίματος νήματος
J. Ιχνηλασιμότητα σχεδιασμού προ-ράβωσης
Κ. Μνήμη μεγέθους 2, 000, 000 βελονιών
L. Σταμάτημα έκτακτης ανάγκης, Αποφυγή ατυχημάτων
M. Ηλεκτρική ενέργεια: Υπάρχει διαθέσιμη είσοδος AC86-264V
Ν. Ενσωματωμένος κύλινδρος μπομπίνας
O. Διατηρώντας τα τρέχοντα δεδομένα ή εργάζεστε σε περίπτωση διακοπής έκτακτης ανάγκης ή απενεργοποίησης
P. Ρύθμιση λειτουργίας. (πίσω και παραλείψτε τις ραφές κάτω από τον ελεγκτή)
Q. Διακόπτης λειτουργίας καπακιού / επίπεδου κέντημα, εξαλείφοντας το χτύπημα του πλαισίου.
R. Η κεντρική πλακέτα διασυνδέεται στον πίνακα ελέγχου προστατεύοντας από τη σκόνη ή την εξωτερική δύναμη.
S. Η διάταξη των πλήκτρων στον πίνακα είναι φιλική προς το χρήστη.
T. Ενσωματωμένο δίκτυο
3.LCD TOUCH SCREEN COMPUTER
10 "έγχρωμη οθόνη LCD υψηλής ευκρίνειας και οθόνη αφής που δείχνει πραγματικό χρόνο, ραφή απλό HCI και λειτουργία λειτουργίας Muti γλώσσα υποστηρίζεται, περιλαμβάνει κινέζικα, αγγλικά, ρωσικά, ολλανδικά, ισπανικά, πορτογαλικά, τουρκικά, γερμανικά, αραβικά, ταϊλανδικά, παρακολουθήστε την κατάσταση της μηχανής οποιαδήποτε στιγμή.Καλή χειροκίνητη περικοπή, αλλαγή χρώματος και λειτουργία τροφοδοσίας κύριου άξονα.

4.Howops / πλαίσια που συμπεριλαμβάνονται
Α. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη με μανίκι 9 cm (3,5 ")
Β. Πουκάμισο εμπρόσθιας στρογγυλής καρότσας 2.2 x 23 εκ. (9 ")
Γ. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη 12 cm (4,7 ")
Δ. 2 x Πλάτος Πλάτος Πλάτος 30 x 30 cm (12 "x 12")
Ε. 2 x Μπροστινή στρογγυλή καρότσα 15 cm (5.9 ")
F. 1 x πλαίσιο πλαισίου 56 x 38 cm (22 "x 15")
| Κορνίζες :( δωρεάν αποστέλλονται) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Πέλματα ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Ροδέλα με μπομπίνα | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα, μπομπίνα ... |
Προαιρετικές συσκευές:
| Ενιαία διάταξη πούλιου: εγκαταστήστε και στις δύο πλευρές του κεφαλιού (πρώτη βελόνη βελόνας ή άκρη) | Απλή συσκευή περιέλιξης / οπισθοδρόμησης: εγκαταστήστε και στις δύο πλευρές του κεφαλιού (πρώτη βελόνη βελόνας ή άκρη) |
| Οκτώ σε μία συσκευή: εγκαταστήστε σε κουτιά στεφάνης (κεντήματα στην τσέπη, κάλτσα, κλπ) | Απλή συσκευή εγγραφής: εγκαταστήστε και στις δύο πλευρές του κεφαλιού (πρώτη βελόνη βελόνας ή άκρη) |
| Διατρητική συσκευή: εγκαταστήστε σε κάθε βελόνα | συσκευή θέσης λέιζερ: εγκαταστήστε σε όλες τις συσκευές μεμονωμένης κεφαλής |
Συσκευασία και παράδοση
Χρόνος παράδοσης: Η παραγωγή διαρκεί περίπου 15 ημέρες, παραδίδεται εντός 7-10 ημερών μετά την πληρωμή 100%
Διάρκεια πληρωμής: 30% TT προκαταβολή πριν από την παραγωγή, 70% TT υπόλοιπο πριν από τη ναυτιλία.
Η υπηρεσία μας
1. Οι μηχανικοί μας είναι διαθέσιμοι στο εξωτερικό
2. Εγγύηση: 24 μήνες για ολόκληρο το μηχάνημα, 36 μήνες δωρεάν αναβάθμιση για σύστημα ελέγχου.
3.Train1 ή 2 μηχανικούς για τον πελάτη δωρεάν, αλλά τα έξοδα ταξιδίου (εισιτήρια για την άφιξη και την αναχώρηση) πρέπει να για τον πελάτη?
4. Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, όπως η βλάβη του μηχανήματος είναι ένα πρόβλημα ποιότητας, δωρεάν συντήρηση.
Η υπηρεσία δεν περιλαμβάνει ανθρώπινους ή περιβαλλοντικούς παράγοντες, τμήμα βλαβών και προμήθειες πελατών
5.Όλες οι χρεώσεις πρέπει να λαμβάνονται από τους πελάτες για επιτόπου εξυπηρέτηση μετά την υπέρβαση της περιόδου εγγύησης.
Σχόλια Πελατών:
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Είναι αυτός ένας αξιόπιστος μακροπρόθεσμος στρατηγικός εταίρος;
Α: Απλώς ρωτήστε τους πελάτες μας, δείτε το εταιρικό μας προφίλ, την αξιολόγηση των δυνατοτήτων, την εργοστασιακή ματιά και την τιμή που είχαμε. Και γιατί να μην επικοινωνήσετε μαζί μας ή να μας επισκεφθείτε;
Ε: Τι υπηρεσία θα πάρω με αυτή την αγορά;
Α: Απλά στη διάθεσή σας: διαθέσιμη συμβουλευτική πριν από τις πωλήσεις, εύκολη επικοινωνία κατά τη διάρκεια των πωλήσεων, εύκολος χρόνος πληρωμής, ομαλή και ασφαλής παράδοση εγγυημένης ποιότητας και εγγυημένες έγκαιρες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Ε: Τι είδους εργασία κεντήματος και κεντητική μηχανή χρειάζομαι;
A: Σκέψου: έτοιμο ένδυμα / καπέλο / καπέλο, ή ένδυμα πριν από το ράψιμο, ή απλά επίπεδο ύφασμα;
Κανονική επίπεδη βελονιά ή ειδική βελονιά σενίλλης / αλυσίδας / βρόχου, ή πούλι / παγιέτα ή κορδόνι / ταινία / κορδέλα για να προσθέσετε αξία στο κέντημα σας;
Ε: Πόσα κεφάλια χρειάζομαι και ποια περιοχή κεντήματος σε κάθε κεφαλή;
Α: Σκεφτείτε: πόσο μεγάλο είναι το εργοστάσιό σας και πόση είναι η αναμενόμενη παραγωγή σας;
Η περιοχή κεντήματος σε κάθε κεφαλή εξαρτάται από τη μέγιστη επιφάνεια του σχεδίου κεντήματος που θέλετε να εκτελέσετε.
Ε: Πόσα ράμματα λαμβάνω ανά λεπτό (SPM) σε κάθε κεφάλι;
A: Το μοντέλο υπερ-υψηλής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1500SPM,
Το μοντέλο υψηλής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1200SPM,
Το μοντέλο κανονικής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1000SPM,
Το μοντέλο χαμηλότερης ταχύτητας δίνει max.850SPM.
Ε: Χρειάζομαι το μοντέλο Elite ή το μοντέλο οικονομίας;
Α: Σκεφτείτε: Πόσο θα πληρώσατε για μια μηχανή; Αυτό που προσφέρουμε είναι αυτό που χρειάζεστε!
Ε: Μπορώ να εκπροσωπώ και να πουλήσω μηχανήματα ORDER στην αγορά μου;
A: Καλώς ήλθατε στην οικογένεια ORDER και μεγαλώνετε ως ισχυρός διανομέας.
ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ | ΚΕΦΑΛΙ | ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ (L * W) | ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΧΑΜΗΛΩΝ (mm) | ΜΗΚΟΣ (mm) | ΠΛΑΤΟΣ (mm) | ΥΨΟΣ (mm) | ΒΑΡΟΣ (kg) |
| 9 \ 12 \ 15 | 2 | 400 * 450 | 400 | 1520 | 900 | 1530 | 350 |
| 9 \ 12 \ 15 | 4 | 400 * 450 | 400 | 2620 | 900 | 1500 | 600 |
| 9 \ 12 \ 15 | 6 | 400 * 450 | 400 | 4250 | 900 | 1500 | 950 |
| 9 \ 12 \ 15 | 8 | 400 * 450 | 400 | 5050 | 900 | 1500 | 1200 |
Ψάξτε για πράκτορα σε όλο τον κόσμο!
Επικοινωνία: κα Nicki Wang ( 008618696118389)
Μάρκα: WONYO
OEM / ODM αποδεκτή
TT / πιστωτική κάρτα / Echecking αποδεκτή
Ψηφιακό λογισμικό / Δωρεάν εκπαίδευση / 3ετής εγγύηση / Διαθέσιμη υπηρεσία θαλάσσης
Η τιμή μπορεί να διαπραγματευτεί!
Δημοφιλείς Ετικέτες: νέο μοντέλο 2 κεφαλής κεντήματα μηχάνημα 400 * 500m, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φθηνά, τιμή, αγοράζουν, προς πώληση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

2 κεφαλή 15 βελόνες υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματ...
-

Guangzhou Μονής κεφαλής Μηχανογραφημένη μηχανή κεντή...
-

Νέο μηχάνημα κεντητικής κεφαλής μοντέλου 2 Q400
-

8 κεφαλές μηχανογραφημένες 9 βελόνες κέντημα WY1208C
-

Ποιότητα 4 Καπέλο Καπέλο Φτηνές Μηχανή Κέντημα
-

Ζεστό Πώληση WONYO Desktop 2 Κεφαλής Κεντητική Μηχανή

