Ενιαία επικεφαλής αυτόματη μηχανή κεντήματος με τις πολυ βελόνες
Θέλετε να παράγετε τα πιο κομψά και ευαίσθητα προϊόντα κεντήματος; Η τεχνολογία Wanyang σας φέρνει τώρα τα πιο λειτουργικά νέα 8 κεφάλια 9 12 15 βελόνες επίπεδη t-shirt μηχανογραφημένη τιμή μηχανή κεντητική στην Κίνα προς πώληση από το επαγγελματικό εργοστάσιό της. Παρέχουμε όχι μόνο την καλύτερης ποιότητας μηχανή κεντήματος αλλά και τις καλύτερες υπηρεσίες.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Σχετικά με τον Γουόνγιο
WONYO κεντητική μηχανή εταιρεία ιδρύθηκε το 2009.Από την αρχή, έχουμε αφοσιωθεί στην έρευνα & ανάπτυξη της μηχανής κέντημα. Μέχρι τώρα, έχουμε την ιδιοκτησία που μαγνητοσκοπεί τη μηχανή κεντητικής, τη μηχανή emberidery εκτύπωσης, τη μηχανή κεντητικής καπακιών ενιαίος-κεφαλιού, την πολυ-επικεφαλής μηχανή emboidery και κ.λπ.

Περιγραφή προϊόντος



| Υπόδειγμα | WY1501C |
| Φουνκτίομ | Καπ/tshirt/επίπεδο/τρισδιάστατο κέντημα |
| Κατάσταση | Νέος |
| Κεφάλι | 1 κεφάλι |
| Βελόνες | 15 βελόνες |
| Χώρος κεντητικής | 360*510mm |
| Μάρκα | ΓΟΥΌΝΓΙΟ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1000 Ρ.Π.M |
| Σύστημα ελέγχου | 8Οθόνη αφής ιντσών |
| Γλώσσα | 16 Γλώσσες |
| Περικοπή νημάτων | Αυτόματη περικοπή |
| Πλεονέκτημα | Γρήγορη παράδοση |
| Δύναμη | 150W |
| Αναφορά δοκιμής μηχανής | Παρέχεται |
| Βίντεο Εξερχόμενη επιθεώρηση | Παρέχεται |
| Πακετάρισμα | Ξύλινη περίπτωση |
| Συνολικές διαστάσεις | 98*84*95cm |
| Βάρος | 168 κιλά |
| Τόπος προέλευσης | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Παρέχεται |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
Εξαρτήματα

Δείγματα

Σχόλια πελατών

Συσκευασία και παράδοση

Επικοινωνήστε μαζί μας

Δημοφιλείς Ετικέτες: ενιαία αυτόματη μηχανή κεντητικής κεφαλιών με τις πολυ βελόνες, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, κριτικές, φτηνές, τιμή, αγορά, προς πώληση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Μονό κεφάλι μηχανογραφημένη Super Big επίπεδη μηχανή...
-

WONYO 4 Head πολλαπλών κεφαλής μηχανή κεντήματος υψη...
-

6 κεφαλές 12 χρωμάτων κεντητική μηχανογραφική μηχανή
-

WONYO 2 Head Compact Μηχάνημα Κέντημα Υπολογιστών Pri
-

Ένα κεφάλι 12 βελόνες καπέλο & T-shirt μηχανή κεντήμ...
-

Καλύτερη Μικρή Μηχανή Πολλών Βελών








