
Νέο σχέδιο 2018 μηχανογραφικά εξαρτήματα μηχάνημα κεντήματος 2 κεφαλών
Wonyo ειδικεύεται στην επιχείρηση μηχάνημα κεντήματος για 10 χρόνια, είμαστε ο κατασκευαστής στην Shenzhen της Κίνας, Τα κύρια προϊόντα μας είναι μηχανογραφημένα μηχανήματα κέντημα κεφαλής, πολλαπλών λειτουργικών μηχανών κέντημα. Αν έχετε οποιαδήποτε συμφέροντα, pls. μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την Cindy +8618566298604, σας ευχαριστώ.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Νέο σχέδιο 2018 Computerized Wonyo 2 κεφαλές καρφίτσα εξαρτήματα μηχανών κεντήματος


Κύριο χαρακτηριστικό αυτής της 2 κεφαλής μηχανογραφημένη μηχανή κέντημα κεφαλής
| Μοντέλο | WY902C / WY1202C / WY1502C |
| Λειτουργία | Ηλεκτρονικά |
| Κεφάλι | 2 κεφαλές |
| Βελόνα | 9/12/15 |
| Περιοχή κεντήματος | 400 * 450mm |
| Μοτέρ | Βοηθητικό μοτέρ |
| Διάλειμμα κεφαλής | 400mm |
| Πιστοποίηση | CE, SGS |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Με βίντεο κλήση και εγχειρίδιο οδηγιών |
| Εφαρμογή | Για caps, T-shirt, τελικά ενδύματα, λογότυπο, 3D κεντήματα κλπ. Πρόσθετες συσκευές, sequin συσκευή, cording συσκευή, χάντρες συσκευή, διάτρηση συσκευή, συσκευή παπούτσι κλπ. |
| Πακέτο | Συσκευασία από ξύλινη θήκη |
| Μοτέρ | Σέρβο και βηματικό μοτέρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες εγγύηση και υποστήριξη καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής |
| Γλώσσα | Υποστηρίξτε 12 διαφορετικές γλώσσες |
| Ταχύτητα | Η κανονική ταχύτητα είναι 850, η μηχανή υψηλής ταχύτητας 1000SPM |
| Υπολογιστή | 10 ιντσών οθόνη αφής που δείχνει τη ραφή σε πραγματικό χρόνο, με εγγύηση 3 ετών |
Συμπαγής πίνακας ελέγχου
| Σύστημα ελέγχου | |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη αλλαγή χρώματος | Ναί |
| Ανίχνευση σπασμένου νήματος | Ναί |
| Μέγεθος μνήμης | 20.000.000 βελονιές / 200 μοτίβα σχεδιασμού κεντήματος |
| Λογισμικό γραμματοσειρών | διαθέσιμος |
| Κωδικός λάθους | Ναί |
| Ράψιμο σε πραγματικό χρόνο | Ναί |
| Διαφορετικές ρυθμίσεις γλώσσας | Ναί |
| Θύρα USB, σχέδιο μεταφοράς δικτύου | Ναί |
| Θέση λέιζερ | Ναί |
| Led φως | Ναί |

Περιλαμβάνονται τα στεφάνια / πλαίσια
| Κορνίζες :( δωρεάν αποστέλλονται) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Πέλματα ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Ροδέλα με μπομπίνα | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα, μπομπίνα κλπ. |
Υπηρεσία προ-πωλήσεων
* Έρευνα και συμβουλευτική υποστήριξη.
Υποστήριξη δοκιμής δείγματος.
* Δείτε το εργοστάσιό μας μέσω τηλεφωνικής κλήσης ή απευθείας στο εργοστάσιό μας.
Η υπηρεσία μας
1) Εγγύηση 24 μηνών για το μηχάνημα, εγγύηση 36 μηνών για τον υπολογιστή του μηχανήματος
2) Τρένα 1 ή 2 τεχνικούς για σας εάν στέλνετε ανθρώπους στο εργοστάσιό μας.
3) Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, εάν το μηχάνημα παρουσιάζει πρόβλημα ποιότητας, παρέχουμε δωρεάν συντήρηση. αλλά δεν περιλαμβάνονται οι ανθρώπινοι ή περιβαλλοντικοί παράγοντες.




Η WONYO εξειδικεύεται στην παραγωγή μηχανών κεντήματος για 15 χρόνια. Με ώριμη τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. Βάζουμε την ποιότητα του προϊόντος και την άριστη εξυπηρέτηση μετά την πώληση για τους σκοπούς της επιβίωσης της επιχείρησης. Καλώς ήλθατε να έρθετε να επισκεφτείτε το εργοστάσιό μας
Χαρακτηριστικά:
| Μοντέλο | WY902C / WY1202C / WY1502C |
| Λειτουργία | Ηλεκτρονικά |
| Αριθμός κεφαλής | 2 κεφαλές |
| Αριθμός βελόνας / χρώματος | 9/12/15 |
| Περιοχή κεντήματος | 400 * 450mm |
| Μέγεθος πίνακα εργασίας | 450 * 500mm |
| Διάλειμμα κεφαλής | 400mm |
| Πιστοποίηση | CE, SGS |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί που διατίθενται για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | επίπεδη, καπάκι, T-shirt, έτοιμα ενδύματα, λογότυπο, 3D |
| Πακέτο | Ξύλινη θήκη |
| Μοτέρ | Σέρβο και βηματικό μοτέρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες περιορισμένη εγγύηση με υποστήριξη καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής |
| Γλώσσα | 12 γλώσσες |
| Ταχύτητα | 850 / 1000SPM |
| Υπολογιστή | LCD οθόνη 10 ιντσών και οθόνη αφής που δείχνει ραφή σε πραγματικό χρόνο |
Συμπαγής πίνακας ελέγχου
| Σύστημα ελέγχου | |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη αλλαγή χρώματος | Ναί |
| Ανίχνευση σπασμένου νήματος | Ναί |
| Μέγεθος μνήμης | 20.000.000 βελονιές / 200 μοτίβα σχεδιασμού κεντήματος |
| Λογισμικό γραμματοσειρών | διαθέσιμος |
| Κωδικός λάθους | Ναί |
| Ράψιμο σε πραγματικό χρόνο | Ναί |
| Διαφορετικές ρυθμίσεις γλώσσας | Ναί |
| Θύρα USB, σχέδιο μεταφοράς δικτύου | Ναί |
| Θέση λέιζερ | Ναί |
| Led φως | Ναί |
Δημοφιλείς Ετικέτες: νέο σχεδιασμό 2018 μηχανογραφικό wonyo 2 κεφαλές καπέλο κεντήματα μηχανή κεντήματα, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, κεντήματα μηχανή, μηχανή κέντημα καπάκι, ηλεκτρονικό μηχάνημα κέντημα, 2 κεφαλές κέντημα μηχανή, τιμή, προς πώληση,
Όχι
Όχι
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

1 κεφαλής Sequin Cording μίξερ καρφίτσα μηχανή κεντή...
-

Υψηλή ταχύτητα ενιαία επικεφαλής 15 βελόνες Μηχανογρ...
-

8 Κεφαλής Βιομηχανική αυτόματη μηχανή κεντήματος
-

Ενιαία κεφαλής 12 και 15 βελόνων μηχανοποιημένη μηχα...
-

4 κεφαλή πολλαπλών νημάτων μηχανή κεντήματος με διαφ...
-

2 Κεφαλής Προσαρμοσμένο Sequin και Coiling Κέντημα M...

