
2 κεφαλής μηχανοποιημένη 12 βελόνα κέντημα μηχανή Tajima Σχεδιασμός Q402
2 κεφαλές Αυτοματοποιημένη 12 βελόνες Μηχανή κέντημα Tajima design Q402 Κατάλληλη για καπέλα, μπλουζάκια, έτοιμα ενδύματα, μπουφάν, δερμάτινα ρούχα, τσάντες, παπούτσια, χάντρα, πούλιες, κορδόνια, σενίλια, βαρετά, επίπεδη κεντήματα. 2 κεφαλές μηχανή κέντημα κεφαλής με βελόνες 15/12/9 προς πώληση. Μηχανές βίντεο: ...
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
2 κεφαλές Αυτοματοποιημένη 12 βελόνες Μηχανή κέντημα Tajima σχεδιασμός Q402
Κοστούμια για καπέλα, μπλουζάκια, έτοιμα ενδύματα, σακάκια, δερμάτινα ρούχα, τσάντες, παπούτσια, χάντρα, πούλιες, κορδόνια, σενίλλια, βαρετά, επίπεδη κεντήματα. 2 κεφαλές μηχανή κέντημα κεφαλής με βελόνες 15/12/9 προς πώληση.
Μηχανές βίντεο: https://www.facebook.com/yang.ellen1988


* 2 κεφαλής μηχανή κεντήματος
* Μηχανή κέντημα υψηλής ταχύτητας
* Μηχανή Κέντημα Cap
* Μπλουζάκι T shirt
* Επίπεδη μηχανή κεντήματος
* Μηχανή Κέντημα Sequin
* Παπούτσι Μηχανή Κέντημα
* Guangzhou Μηχανή Κέντημα
| Μοντέλο | Q402 |
| Λειτουργία | Ηλεκτρονικά |
| Αριθμός κεφαλής | 2 κεφαλές |
| Αριθμός βελόνας / χρώματος | 12 |
| Περιοχή κεντήματος | 500 * 400mm |
| Μέγεθος πίνακα εργασίας | 550 * 450 mm |
| Διάλειμμα κεφαλής | 500mm |
| Πιστοποίηση | CE, SGS |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί που είναι διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανών στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | επίπεδη, καπάκι, T-shirt, έτοιμα ενδύματα, λογότυπο, 3D |
| Πακέτο | Ξύλινη θήκη |
| Μοτέρ | Σέρβο και βηματικό μοτέρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες περιορισμένη εγγύηση με υποστήριξη καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής |
| Γλώσσα | 12 γλώσσες |
| Ταχύτητα | 1000-1200RPM |
| Υπολογιστή | Οθόνη LCD 8 ιντσών και οθόνη αφής που δείχνει ραφή σε πραγματικό χρόνο |
1.Η εισαγωγή του μηχανήματος κεντήματος
Η πολυμηχανική μηχανογραφική μηχανή κεντήματος, τόσο εγχώρια όσο και εμπορική, καλύπτει με μοναδικά μοτίβα κεντήματος και λογότυπο, πραγματοποιώντας εξατομικευμένη προσαρμογή ταυτοποίησης και πολύ καλύτερα σχέδια ρούχων. Ήταν τα προσωπικά προσαρμοσμένα εργαλεία για τους επιχειρηματίες.
2.MAIN FEATURE
Α. Κατάλληλο για επίπεδη κεντήματα, κεντήματα για καπάκια και κεντημένα κεντήματα ενδυμάτων
Β. Ελεύθερη μετατόπιση μεταξύ πλαισίων πλαισίων αγκίστρων και τελειωμάτων
C.Αυτόματη περιστροφή της πόρτας με 180 ° μετά την αλλαγή της μονάδας πλαισίου καλύμματος
D.270 ° πλαϊνή μονάδα καπακιού
Ε. Μέγιστη ταχύτητα 1200 SPM
F. Έγχρωμη οθόνη LCD που δείχνει ραφή σε πραγματικό χρόνο
G. Θύρα εισόδου USB με γρήγορη μετάδοση δεδομένων και καλή συμβατότητα
H. Αυτόματη αλλαγή αστεριού και χρώματος, αλλαγή χρώματος 200 φορές
I. Ανίχνευση σπασίματος νήματος
J. Ιχνηλασιμότητα σχεδιασμού προ-ράβωσης
Κ. Μνήμη μεγέθους 2, 000, 000 βελονών
L. Σταμάτημα έκτακτης ανάγκης, Αποφυγή ατυχημάτων
Μ. Ηλεκτρική ενέργεια: Η είσοδος AC86-264V είναι διαθέσιμη
Ν. Ενσωματωμένη περιστρεφόμενη μπομπίνα
O. Διατηρώντας τα τρέχοντα δεδομένα ή λειτουργούν όταν σταματούν έκτακτης ανάγκης ή απενεργοποιούνται
P. Ρύθμιση λειτουργίας. (πίσω και παραλείψτε τις ραφές κάτω από τον ελεγκτή)
Ερ. Διακόπτης λειτουργίας καπακιού / επίπεδης κεντήματος που εξαλείφει το χτύπημα του πλαισίου.
R. Η κεντρική πλακέτα διασυνδέεται στον πίνακα ελέγχου προστατεύοντας από τη σκόνη ή την εξωτερική δύναμη.
S. Η διάταξη των πλήκτρων στον πίνακα είναι φιλική προς το χρήστη.
T. Ενσωματωμένο δίκτυο

3.LCD TOUCH SCREEN COMPUTER
8 "υψηλής ευκρίνειας έγχρωμη οθόνη LCD και οθόνη αφής που δείχνει πραγματικό χρόνο, συρραφή απλό HCI και λειτουργία λειτουργίας Muti γλώσσα υποστηρίζεται, περιλαμβάνει κινέζικα, αγγλικά, ρωσικά, ολλανδικά, ισπανικά, πορτογαλικά, τουρκικά, γερμανικά, αραβικά, ταϊλανδικά, παρακολουθήστε την κατάσταση του μηχανήματος οποιαδήποτε στιγμή.Καλή χειροκίνητη περικοπή, αλλαγή χρώματος και λειτουργία τροφοδοσίας κύριου άξονα.
IV.Περίσματα / πλαίσια που συμπεριλαμβάνονται
Α. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη πουκάμισα 9 cm (3,5 ")
Β. Πουκάμισο εμπρόσθιας στρογγυλής θήκης 2,2 χ. 23 εκ. (9 ")
Γ. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη 12 cm (4,7 ")
Δ. 2 x Πλάτος Πλάτος Πλατεία 30 Χ 30 cm (12 "x 12")
Ε. 2 x Μπροστινή στρογγυλή καρότσα 15 cm (5.9 ")
F. 1 x πλαίσιο πλαισίου 56 x 38 cm (22 "x 15")
| Κορνίζες :( δωρεάν αποστέλλονται) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σετ μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καλύμματος | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Τροχοί ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και Γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Βελτιωτής μπομπίνας | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα, μπομπίνα ... |
Συσκευασία και παράδοση
Χρόνος παράδοσης: Η παραγωγή διαρκεί περίπου 15 ημέρες, αποστολή εντός 7-10 ημερών μετά την πληρωμή 100%
Διάρκεια πληρωμής: 30% TT προκαταβολή πριν από την παραγωγή, 70% TT υπόλοιπο πριν από τη ναυτιλία.

Η υπηρεσία μας
1.Οι μηχανικοί μας είναι διαθέσιμοι για να εξυπηρετήσουν στο εξωτερικό
2. Εγγύηση: 24 μήνες για ολόκληρο το μηχάνημα, 36 μήνες δωρεάν αναβάθμιση για σύστημα ελέγχου.
3.Train1 ή 2 μηχανικούς για τον πελάτη δωρεάν, αλλά τα έξοδα ταξιδίου (εισιτήρια για την άφιξη και την αναχώρηση) θα πρέπει για τον πελάτη?
4. Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, όπως η βλάβη του μηχανήματος είναι πρόβλημα ποιότητας, δωρεάν συντήρηση.
Η υπηρεσία δεν περιλαμβάνει ανθρώπινους ή περιβαλλοντικούς παράγοντες, τμήμα βλαβών και προμήθειες πελατών
5. Όλες οι χρεώσεις θα πρέπει να λαμβάνονται από τους πελάτες για επιτόπου εξυπηρέτηση μετά την υπέρβαση της περιόδου εγγύησης.
Σχόλια Πελατών:
Συχνές Ερωτήσεις
Ε: Είναι αυτός ένας αξιόπιστος μακροπρόθεσμος στρατηγικός εταίρος;
Α: Απλώς ρωτήστε τους πελάτες μας, δείτε το εταιρικό μας προφίλ, την αξιολόγηση των δυνατοτήτων, την εργοστασιακή ματιά και την τιμή που είχαμε. Και γιατί να μην επικοινωνήσετε μαζί μας ή να μας επισκεφθείτε;
Ε: Τι υπηρεσία θα πάρω με αυτή την αγορά;
Α: Απλά στη διάθεσή σας: διαθέσιμη συμβουλευτική πριν από τις πωλήσεις, εύκολη επικοινωνία κατά τη διάρκεια των πωλήσεων, εύκολος χρόνος πληρωμής, ομαλή και ασφαλής παράδοση εγγυημένης ποιότητας και εγγυημένες έγκαιρες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Ε: Τι είδους εργασία κεντήματος και κεντητική μηχανή χρειάζομαι;
A: Σκέψου: έτοιμο ένδυμα / καπέλο / καπέλο, ή ένδυμα πριν από το ράψιμο, ή απλά επίπεδο ύφασμα;
Κανονική επίπεδη βελονιά ή ειδική βελονιά σενίλλης / αλυσίδας / βρόχου ή παγιέτα ή κορδόνι / ταινία / κορδέλα για να προσθέσετε αξία στο κέντημα σας;
Ε: Πόσα κεφάλια χρειάζομαι και ποια περιοχή κεντήματος σε κάθε κεφάλι;
Α: Σκεφτείτε: πόσο μεγάλο είναι το εργοστάσιό σας και πόση είναι η αναμενόμενη παραγωγή σας;
Η περιοχή κεντήματος σε κάθε κεφαλή εξαρτάται από τη μέγιστη επιφάνεια του σχεδίου κεντήματος που θέλετε να εκτελέσετε.
Ε: Πόσα ράμματα λαμβάνω ανά λεπτό (SPM) σε κάθε κεφαλή;
A: Το μοντέλο Super high speed δίνει μέγιστο. 1500SPM,
Το μοντέλο υψηλής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1200SPM,
Το μοντέλο κανονικής ταχύτητας δίνει το μέγιστο. 1000SPM,
Το μοντέλο χαμηλότερης ταχύτητας δίνει max.850SPM.
Ε: Χρειάζομαι το μοντέλο Elite ή μοντέλο οικονομίας;
Α: Σκεφτείτε: Πόσο θα πληρώσατε για μια μηχανή; Αυτό που προσφέρουμε είναι αυτό που χρειάζεστε!
Ε: Μπορώ να εκπροσωπώ και να πουλήσω μηχανήματα ORDER στην αγορά μου;
A: Καλώς ήλθατε στην οικογένεια ORDER και μεγαλώνετε ως ισχυρός διανομέας.
| Μοντέλο | Κεφάλι | Βελόνες | Περιοχή εργασίας | Ταχύτητα |
| Q401 | 2 | 9 | 500 * 400mm | 1000SPM |
| Q402 | 2 | 12 | 500 * 400mm | 1000SPM |
| Q403 | 2 | 15 | 500 * 400mm | 1000SPM |

Επικοινωνία: κα Ellen Yang (008613249433095)
Μάρκα: WONYO
OEM / ODM αποδεκτή.
TT / πιστωτική κάρτα / Echecking αποδεκτή
Ψηφιακό λογισμικό / Δωρεάν εκπαίδευση / 3ετής εγγύηση / Διαθέσιμη υπηρεσία θαλάσσης
Η τιμή μπορεί να διαπραγματευτεί!
Δημοφιλείς Ετικέτες: 2 κεφάλι μηχανογραφημένη 12 βελόνες κεντήματα μηχανή tajima σχεδιασμό q402, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φτηνή, τιμή, αγοράζουν, προς πώληση
Όχι
Όχι







