
Καλύτερη μηχανή πολλαπλών κεφαλής με όλα τα μέρη
4 κεφαλές 15 βελόνες Υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος, έρχεται με 10 ιντσών οθόνη αφής? με υψηλή ταχύτητα και χαμηλό θόρυβο, έξοδο υψηλής ποιότητας. Μπορεί να κάνει Cap, T shirt και Flat Κέντημα. Μπορεί επίσης να κάνει 3D κεντήματα. Περισσότερες λεπτομέρειες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το mysapp μου: 008613249433095 για περισσότερες φωτογραφίες και βίντεο.
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Καλύτερη μηχανή πολλαπλών κεφαλής με όλα τα μέρη
Επικοινωνία: κα Ellen Yang
Whatsapp: 008613249433095
Γιατί να το επιλέξετε;
1. Υψηλή ταχύτητα με εξαρτήματα υψηλής ποιότητας (Μεταλλικό υλικό)
2. 4 κεφάλι μπορεί να κάνει περισσότερη δουλειά.
3. Έξοδος υψηλής ποιότητας με χαμηλό θόρυβο.
4. 15 βελόνες μπορούν να κάνουν περισσότερα χρώματα ταυτόχρονα.
5. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για βιομηχανική χρήση.
| Μοντέλο | WY1504CH |
| Λειτουργία | Ηλεκτρονικά |
| Αριθμός κεφαλής | 4 κεφαλές |
| Αριθμός βελόνας / χρώματος | 15 |
| Περιοχή κεντήματος | 400 * 450mm |
| Μέγεθος πίνακα εργασίας | 450 * 500mm |
| Διάλειμμα κεφαλής | 400mm |
| Πιστοποίηση | CE, SGS |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί που διατίθενται για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | επίπεδη, καπάκι, T-shirt, έτοιμα ενδύματα, λογότυπο, 3D |
| Πακέτο | Ξύλινη θήκη |
| Μοτέρ | Σέρβο και βηματικό μοτέρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες περιορισμένη εγγύηση με υποστήριξη καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής |
| Γλώσσα | 12 γλώσσες |
| Ταχύτητα | 1000RPM |
| Υπολογιστή | LCD οθόνη 10 ιντσών και οθόνη αφής που δείχνει ραφή σε πραγματικό χρόνο |
| Κορνίζες :( δωρεάν αποστέλλονται) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Πέλματα ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Ροδέλα με μπομπίνα | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα, μπομπίνα ... |
Συμπεριλαμβάνεται η προσάρτηση καπακιού
Οθόνη αφής 10 ιντσών
Σχόλια Πελατών:
Επικοινωνία με την υπηρεσία:
Δημοφιλείς Ετικέτες: Καλύτερη μηχανή πολλαπλών κεφαλής με όλα τα μέρη, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φτηνές, τιμή, αγορά, προς πώληση
Όχι
Όχι
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

2 κεφαλής 12 βελόνα υπολογιστή υψηλής ταχύτητας μηχα...
-

Τελευταίες 1 κεφαλή 9 βελόνες μηχανή κεντήματος προς...
-

Guangzhou Μονής κεφαλής Μηχανογραφημένη μηχανή κεντή...
-

2 κεφαλές επίπεδη μηχανή κεντήματος Tajima Σχεδιασμό...
-

8 Κεφαλής Βιομηχανική αυτόματη μηχανή κεντήματος
-

Ενιαία κεφαλής 12 και 15 βελόνων μηχανοποιημένη μηχα...

