
12 κλωστές πολλαπλών κεφαλής μηχανή κεντήματος ψηφιακό
12 κλωστές πολλαπλών κεφαλής μηχανή κεντήματος ψηφιακό Αυτό το μηχάνημα είναι 2 κεφαλές 12 βελόνες Υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος, καλύτερη ποιότητα με καλή τιμή. Είμαστε εργοστάσιο άμεσα, μπορεί να προσφέρει υπηρεσίες ανά πάσα στιγμή εύκολα. Σας καλωσορίζουμε να επισκεφθείτε το εργοστάσιο και να παραγγείλετε. Πληρωμή μετρητών είναι επίσης αποδεκτή ....
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
12 κλωστές πολλαπλών κεφαλών μηχανή κεντήματος ψηφιακό
Αυτό το μηχάνημα είναι 2 κεφαλές 12 βελόνες Υψηλής ταχύτητας μηχανή κεντήματος, καλύτερη ποιότητα με καλή τιμή.
Είμαστε εργοστάσιο άμεσα, μπορεί να προσφέρει υπηρεσίες ανά πάσα στιγμή εύκολα.
Σας καλωσορίζουμε να επισκεφθείτε το εργοστάσιο και να παραγγείλετε.
Η πληρωμή με μετρητά είναι επίσης αποδεκτή.
Επικοινωνία: κα Ellen (Whatsapp: 008613249433095)
Μηχανές βίντεο: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
* 2 μηχανή κέντημα κεφαλής
* Μηχανή κέντημα υψηλής ταχύτητας
* Καπέλο Μηχανή Κέντημα
* Μπλουζάκι T shirt
* Επίπεδη μηχανή κεντήματος
* Μηχανή κέντημα Sequin
* Παπούτσι Μηχανή Κέντημα
* Guangzhou Μηχανή Κέντημα
| Μοντέλο | WY1502CH |
| Λειτουργία | Ηλεκτρονικά |
| Αριθμός κεφαλής | 2 κεφαλές |
| Αριθμός βελόνας / χρώματος | 15 |
| Περιοχή κεντήματος | 400 * 450mm |
| Μέγεθος πίνακα εργασίας | 450 * 500mm |
| Διάλειμμα κεφαλής | 400mm |
| Πιστοποίηση | CE, SGS |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Μηχανικοί που διατίθενται για την εξυπηρέτηση μηχανημάτων στο εξωτερικό |
| εφαρμογή | επίπεδη, καπάκι, T-shirt, έτοιμα ενδύματα, λογότυπο, 3D |
| Πακέτο | Ξύλινη θήκη |
| Μοτέρ | Σέρβο και βηματικό μοτέρ |
| Εγγύηση | 24 μήνες περιορισμένη εγγύηση με υποστήριξη καθ 'όλη τη διάρκεια ζωής |
| Γλώσσα | 12 γλώσσες |
| Ταχύτητα | 1000RPM |
| Υπολογιστή | LCD οθόνη 10 ιντσών και οθόνη αφής που δείχνει ραφή σε πραγματικό χρόνο |


IV.Περίσματα / πλαίσια που συμπεριλαμβάνονται
Α. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη με μανίκι 9 cm (3,5 ")
Β. Πουκάμισο εμπρόσθιας στρογγυλής καρότσας 2.2 x 23 εκ. (9 ")
Γ. 2 x Μπροστινή στρογγυλή θήκη 12 cm (4,7 ")
Δ. 2 x Πλάτος Πλάτος Πλάτος 30 x 30 cm (12 "x 12")
Ε. 2 x Μπροστινή στρογγυλή καρότσα 15 cm (5.9 ")
F. 1 x πλαίσιο πλαισίου 56 x 38 cm (22 "x 15")
| Κορνίζες :( δωρεάν αποστέλλονται) | 2 σετ οπών για 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 19cm (7,50 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 15cm (5.90 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 12cm (4,70 ") για κάθε κεφαλή 2 σειρές μπροστινών δαχτυλιδιών 9cm (3,50 ") για κάθε κεφαλή |
| Προσάρτηση καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 καπάκι, 1 καπάκι) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 πλαίσιο πλαισίου: 81cm x 48cm (32 "x 19") για 2 κεφαλές |
| Πέλματα ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη κίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Ροδέλα με μπομπίνα | Περιλαμβάνεται |
| Κουτί εργαλείων | ναι, με βελόνες, παλινδρομίες, αισθητήρα, μπομπίνα ... |

Συσκευασία και παράδοση
Χρόνος παράδοσης: Η παραγωγή διαρκεί περίπου 15 ημέρες, παραδίδεται εντός 7-10 ημερών μετά την πληρωμή 100%
Διάρκεια πληρωμής: 30% TT προκαταβολή πριν από την παραγωγή, 70% TT υπόλοιπο πριν από τη ναυτιλία.
Η υπηρεσία μας
1. Οι μηχανικοί μας είναι διαθέσιμοι στο εξωτερικό
2. Εγγύηση: 24 μήνες για ολόκληρο το μηχάνημα, 36 μήνες δωρεάν αναβάθμιση για σύστημα ελέγχου.
3.Train1 ή 2 μηχανικούς για τον πελάτη δωρεάν, αλλά τα έξοδα ταξιδίου (εισιτήρια για την άφιξη και την αναχώρηση) πρέπει να για τον πελάτη?
4. Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, όπως η βλάβη του μηχανήματος είναι ένα πρόβλημα ποιότητας, δωρεάν συντήρηση.
Η υπηρεσία δεν περιλαμβάνει ανθρώπινους ή περιβαλλοντικούς παράγοντες, τμήμα βλαβών και προμήθειες πελατών
5.Όλες οι χρεώσεις πρέπει να λαμβάνονται από τους πελάτες για επιτόπου εξυπηρέτηση μετά την υπέρβαση της περιόδου εγγύησης.
Σχόλια Πελατών: 
| ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ | ΚΕΦΑΛΙ | ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ (L * W) | ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΧΑΜΗΛΩΝ (mm) | ΜΗΚΟΣ (mm) | ΠΛΑΤΟΣ (mm) | ΥΨΟΣ (mm) | ΒΑΡΟΣ (kg) |
| 6 \ 9 \ 12 | 2 | 400 * 450 | 400 | 1520 | 900 | 1530 | 350 |
| 6 \ 9 \ 12 | 4 | 400 * 450 | 400 | 2620 | 900 | 1500 | 600 |
| 6 \ 9 \ 12 | 6 | 400 * 450 | 400 | 4250 | 900 | 1500 | 950 |
| 6 \ 9 \ 12 | 8 | 400 * 450 | 400 | 5050 | 900 | 1500 | 1200 |

Ψάξτε για πράκτορα σε όλο τον κόσμο!
Επικοινωνία: κα Ellen Yang ( 008613249433095)
Μάρκα: WONYO
OEM / ODM αποδεκτή
TT / πιστωτική κάρτα / Echecking αποδεκτή
Ψηφιακό λογισμικό / Δωρεάν εκπαίδευση / 3ετής εγγύηση / Διαθέσιμη υπηρεσία θαλάσσης
Η τιμή μπορεί να διαπραγματευτεί!
Δημοφιλείς Ετικέτες: 12 κλωστές πολλαπλών κεφαλής μηχανή κεντήματος ψηφιακό, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, σχόλια, φθηνή, τιμή, αγορά, προς πώληση
Όχι
Όχι







