
Καλύτερη τιμή 4 κεφαλής Μηχανή για Κέντημα με Καπάκι
Βιομηχανική μηχανή κεντήματος 4 κεφαλής προς πώληση Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε το εργοστάσιο και το γραφείο μας στο Shenzhen της Κίνας. Αναζητήστε αντιπρόσωπο/διανομέα σε όλο τον κόσμο! Miss Nicki Wang(008618696118389) Όνομα εταιρείας: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd Διεύθυνση: 2F, Building B, No.1, Tiankuo Road,...
- Γρήγορη Παράδοση
- Διασφάλιση ποιότητας
- Εξυπηρέτηση πελατών 24/7
Εισαγωγή προϊόντος
Πωλείται Βιομηχανική Κεντητική Μηχανή 4 Κεφαλών
Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε το εργοστάσιο και το γραφείο μας που ενώνονται στο Shenzhen της Κίνας.
Αναζητήστε αντιπρόσωπο/διανομέα σε όλο τον κόσμο!
Μις Νίκι Γουάνγκ (008618923830967)
Επωνυμία εταιρείας: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd
Διεύθυνση: 2F, Building B, No.1, Tiankuo Road, Guangming New District, Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: WONYO

Τέσσερα μοντέλα μηχανής κεντήματος κεφαλής:
Μοντέλο |
Βελόνες | Κεφάλια | Καθαρό βάρος | Περιοχή Κεντήματος | Συνολικό μέγεθος |
| WYQ904 | 9 | 4 | 850 κιλά | 400*500 χλστ | 2700*1140*1660 χλστ |
| WYQ1204 | 12 | 4 | 850 κιλά | 400*500 χλστ | 2700*1140*1660 χλστ |
| WYQ1504 | 15 | 4 | 850 κιλά | 400*500 χλστ | 2700*1140*1660 χλστ |



| Βασικές παράμετροι | |
| Λειτουργία | κέντημα καπάκι, κέντημα μπλουζάκι, κέντημα φλατ... |
| Μοντέλο# | WYQ904/WYQ1204/WYQ1504 |
| Ταχύτητα | 1200 βελονιές το λεπτό |
| Κύριος κινητήρας | Βοηθητικό μοτέρ |
| Μοτέρ XY | Βηματικός κινητήρας |
| Λογισμικό ψηφιοποίησης | ISEW |
| Μορφή σχεδίου κεντήματος | DST, DSB |
| Πίνακας ελέγχου | Topwisdom, οθόνη αφής 12" LCD |
| Γλώσσα | Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Αραβικά... συνολικά 12 γλώσσες |
| Τάση | AC110-220V, προσαρμόσιμο για οποιαδήποτε τάση |
| Εξουσία | 50-60HZ |

| Σύστημα ελέγχου | |
| Αυτόματο κόψιμο | Ναί |
| Αυτόματη κοπή | Ναί |
| Αυτόματη αλλαγή χρώματος | Ναί |
| Ανίχνευση σπασμένου νήματος | Ναί |
| Μέγεθος μνήμης | 20,000,000 βελονιές/200 σχέδια κεντήματος |
| Λογισμικό γραμματοσειρών/γραμμάτων | διαθέσιμος |
| Κωδικός λάθους | Ναί |
| Ραφή σε πραγματικό χρόνο | Ναί |
| Ρύθμιση διαφορετικών γλωσσών | Ναί |
| Θύρα USB, σχεδιασμός μεταφοράς δικτύου | Ναί |
| Θέση λέιζερ με κόκκινο φως | Ναί |
| Φως led | Ναί |

| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | |
| Κορνίζες: (αποστέλλονται δωρεάν) | 2 σετ κρίκους πλάτης για 30cm x 30cm (11,80" x 11,80") για κάθε κεφάλι 2 σετ μπροστινών κρίκων των 19 cm (7,50") για κάθε κεφάλι 2 σετ μπροστινών κρίκων 15 cm (5,90") για κάθε κεφάλι 2 σετ μπροστινών κρίκων των 12 cm (4,70") για κάθε κεφάλι 2 σετ μπροστινών κρίκων 9cm (3,50") για κάθε κεφάλι |
| Εξάρτημα καπακιού | (2 δακτύλιος καπακιού, 1 οδηγός καπακιού, 1 πλαίσιο καπακιού) για κάθε κεφαλή |
| Επίπεδο πλαίσιο | 1 Πλαίσιο φύλλου: 81cm x 48cm (32" x 19") για 2 κεφάλια |
| Τροχοί ποδιών | περιλαμβάνεται για εύκολη μετακίνηση του μηχανήματος |
| Εγχειρίδιο χρήσης | Αγγλική και γαλλική έκδοση, μπορούν να προστεθούν και άλλες γλώσσες |
| Μπομπίν Γουίντερ | Περιλαμβάνεται |
| Εργαλειοθήκη | ναι, με βελόνες, παλινδρομικά, αισθητήρα, μπομπίνα... |

| Προαιρετικές συσκευές: |
| Κέντημα παγιέτες |
| Κέντημα με ταινία |
| Βαρετό κέντημα |
| Κέντημα με κορδόνι/κουλούρα |
| Κέντημα με χάντρες |
Q&A: Καυτές ερωτήσεις από πελάτες
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε ένας εξειδικευμένος κατασκευαστής μηχανών και αξεσουάρ κεντήματος. Βρισκόμαστε στο κέντημα παγκοσμίως
machine-harbor --ShenzhenCity, επαρχία Γκουανγκντόνγκ, Κίνα. Απολαμβάνοντας τα γεωγραφικά πλεονεκτήματα και τα πλεονεκτήματα των πόρων,
Είμαστε σε θέση να σας παρέχουμε μηχανή με καλή ποιότητα και λογικές τιμές.
Ε: Τι είδους πρότυπα προϊόντων κάνετε;
Α: Κατασκευάζουμε μηχανές κεντήματος υψηλών προδιαγραφών με πλήρη νέα, αυθεντικά και ελεγμένα εξαρτήματα. Τα προϊόντα μας
είναι με πιστοποιητικό CE & SGS.
Ε: Τι είδους μηχανές κεντήματος κατασκευάζετε κυρίως;
ΑΠ
μηχάνημα, Μηχάνημα κεντήματος με καπάκι & μπλουζάκι.
Ε: Ποια μηχανή κεντήματος μου ταιριάζει;
Α: Ελέγξτε τι είδους προϊόντα πρέπει να κάνετε στις μηχανές, ποια είναι τα σχέδια και τα υφάσματα, εμείς
θα μπορούσε να σας προτείνει το κατάλληλο μοντέλο.
Ε: Πόσος χρόνος θα χρειαστεί για να μου παραδοθεί το μηχάνημα;
Α:Κανονικά θα χρειαστούν 20-35ημέρες, εξαρτάται από το μοντέλο και την ποσότητα του μηχανήματος.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Δεχόμαστε TT, West Union, Paypal και L/C και κ.λπ.
Ε: Πώς θα μπορούσατε να βεβαιωθείτε ότι η παραγγελία και η πληρωμή μου είναι ασφαλείς;
Α: Είμαστε πιστοποιημένος προμηθευτής από την κυβέρνηση της Κίνας και την Alibaba και μπορείτε να εφαρμόσετε μια εμπορική διασφάλιση μέσω
Alibaba για παραγγελία
Ε: Τι είδους εγγύηση θα παρέχετε;
Α: Δίνουμε εγγύηση ενός έτους για το συνολικό μηχάνημα και δύο χρόνια ηλεκτρονικών ανταλλακτικών και δωρεάν αναβάθμιση
σύστημα ελέγχου.
Παρέχουμε επίσης κανονικά μηχανικά μέρη ως ανταλλακτικά σε κιβώτια εργαλείων.
Ε: Εάν αντιμετωπίσω πρόβλημα σε μηχανές αργότερα, πώς μπορείτε να μας υποστηρίξετε;
Α: Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή, θα αναζητήσουμε τον πλησιέστερο αντιπρόσωπο για εσάς ή θα σας καθοδηγήσουμε μέσω email, τηλεφωνικής κλήσης
ή βίντεο μέχρι να λυθεί το πρόβλημα. Οι μηχανικοί μας είναι επίσης διαθέσιμοι για να εξυπηρετήσουν στο εξωτερικό.
Ο ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ "WONYO":
1 καλής ποιότητας, μηχανή που λειτουργεί σταθερά, υψηλή παραγωγή
2 Λογικές τιμές για μηχανήματα και ανταλλακτικά
3 Επαγγελματικό προσωπικό, εύκολο στην επικοινωνία
3 Σύντομος χρόνος και ασφαλής παράδοση
4 Καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Σχετικά με εμάς
Η Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd είναι μια επιχείρηση επιστήμης και τεχνολογίας που ενσωματώνεται στο σχεδιασμό,
κατασκευή και πώληση εφαρμογών μηχανών λέιζερ και ηλεκτρονικών μηχανών κεντήματος.
Μετά από χρόνια ανάπτυξης και συσσώρευσης τεχνολογίας. Μια ομάδα με πλήρες φάσμα επαγγελματικής επιστημονικής έρευνας,
η ανάπτυξη, οι πωλήσεις και το σέρβις έχει γίνει και έχει γίνει καλή δουλειά στον τομέα των οπτικών, ηλεκτρονικών,
έλεγχος μηχανημάτων ακριβείας και λογισμικού υπό την έννοια της πρωτοπορίας και της καινοτομίας. Βιομηχανικό κέντημα
οι μηχανές περιλαμβάνουν: μηχανή κεντήματος μονής κεφαλής, μηχανή κεντήματος πολλαπλών κεφαλών, επίπεδη
κεντητική μηχανή, μηχανή κεντήματος πούλιες, μηχανή κεντήματος πετσετών και το ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ: λέιζερ
κεντητική μηχανή. Οι μηχανές λέιζερ περιλαμβάνουν: μηχανή σήμανσης λέιζερ ινών, μηχανή σήμανσης λέιζερ ημιαγωγών,
Μηχανή σήμανσης και εκτύπωσης UV και C02. μηχανή συγκόλλησης λέιζερ ινών, μηχανή κοπής/χαρακτικής με λέιζερ C02.
| Λεπτομέρειες πακεταρίσματος | |
| Υλικό συσκευασίας | Ξύλινο κουτί χωρίς υποκαπνισμό |
| Μέγεθος συσκευασίας | 2700*1140*1660 χλστ |
| Μεικτό βάρος | 850g |
| Άλλο αίτημα | Όπως απαιτείται από τον πελάτη |
| Άλλα μοντέλα ως επιλογή για να καλύψουν τις απαιτήσεις σας για την επιχείρηση κεντήματος | |||||
| Μοντέλο# | Κεφάλι# | Βελόνα# | Περιοχή Κεντήματος | Ταχύτητα | μέγεθος πακέτου |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 12/15 | 360*510 χλστ | 1200 SPM | 840*840*930 χλστ |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 12/15 | 360*510 χλστ | 1200 SPM | 1580*1040*1100 χλστ |
| WY11201CL, WY1501CL (προσαρμοσμένο) | 1 | 12/15 | 500*1200 χλστ | 1200 SPM | 1500*1100*1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400*450 χλστ | 850 SPM | 1710*1060*1480 χλστ |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400*450 χλστ | 850 SPM | 2700*1140*1660 χλστ |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400*450 χλστ | 850 SPM | 3760*1140*1690 χλστ |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400*450 χλστ | 850 SPM | 4510*1130*1670 χλστ |
| WY910C | 10 | 9 | 400*450 χλστ | 850 SPM | 4910*1130*1690 χλστ |
| WY912C | 12 | 9 | 400*450 χλστ | 850 SPM | 5838*1490*1600 χλστ |





Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε το εργοστάσιο και το γραφείο μας που ενώνονται στο Shenzhen της Κίνας.
Αναζητήστε αντιπρόσωπο/διανομέα σε όλο τον κόσμο!
Μις Νίκι Γουάνγκ (008618923830967)
Επωνυμία εταιρείας: Shenzhen Wanyang Technology Co., Ltd
Διεύθυνση: 2F, Building B, No.1, Tiankuo Road, Guangming New District, Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: WONYO
Δημοφιλείς Ετικέτες: καλύτερη τιμή 4 κεφαλών μηχανή κεντήματος με ηλεκτρονικό υπολογιστή, Κίνα, κατασκευαστές, προμηθευτές, εργοστάσιο, κριτικές, φθηνή, τιμή, αγορά, προς πώληση
Μπορεί επίσης να σας αρέσει
-

Μηχανή κέντημα κεφαλής Ένα μηχάνημα μηχανογραφικής μ...
-

WONYO Μονόγραμμα 4 Κεφαλής Κέντημα μηχανή Τιμή
-

Ποιότητα 4 Καπέλο Καπέλο Φτηνές Μηχανή Κέντημα
-

Δύο κεφαλές βιομηχανικών μηχανημάτων κέντημα προς πώ...
-

6 κεφαλές T-shirt Κεντητική μηχανή Tajima Σχεδιασμός...
-

15 Χρώματα 8 Κεφαλής μηχάνημα κεντήματος WONYO με υπ...

